Masáže

Můžete si vybrat sportovní masáž nebo masáž lávovými kameny.

Masáž lávovými kameny

Masáž lávovými kameny

Masáž lávovými kameny je typicky relaxační masáž. Provádí se teplými kameny různých velikostí, které se přikládají na tělo a provádí se s nimi hmaty tak, že se jimi ovlivňují různé energetické dráhy našeho těla. Tato masáž dokáže navodit pocit absolutního uvolnění jak fyzického tak i psychického. Masáže je možno i kombinovat.

Sportovní masáž

Ať už patříte k aktivním sportovcům či dáváte přednost pasivnímu či dokonce jednostrannému pohybu v práci, sportovní masáž je to pravé pro posílení vaší tělesné kondice a podpoření dobrého fyzického stavu.

Sportovní masáž spadá do kategorie klasických masáží, která se zaměřuje především na masírování svalů nejvíce zatěžovaných partií těla, jako jsou záda a svaly nohou, ale samozřejmě se věnují i celému tělu. Klasickými technikami jsou hnětení a tření cílových oblastí nejčastěji pomocí masážních olejů.

Sportovní masáž nabízí kromě udržení tělesné kondice také zlepšení celkového vzhledu a účinný boj proti fyzické i psychické únavě. Aktivně se také podílí na regeneraci pohybového aparátu po úrazech, onemocněních či jen velké fyzické námaze. Výrazný je její vliv na psychiku člověka, kterou zbavuje nahromaděného napětí a důsledků stresu.

  • napomáhá regeneraci svalstva a tkání
  • zvyšuje prokrvení kůže a odstranění odumřelých částí
  • podporuje lymfatický a cévní systém systému v odplavování toxinů
  • mírní bolesti pohybového aparátu a zlepšují jeho výkonnost
  • zbavuje pocitů ztuhlosti

Sportovní masáž není příliš vhodná pro těhotné ženy, kvůli jejich intenzitě. Dále pak pro pacienty s nádorovým onemocněním či zápaly a infekcemi. Jinak lze tuto masáž brát jako ideální doplněk k pravidelnému tělesnému cvičení a aktivitě.

Ceník masáží

Hot stones - masáž lávovými kameny

Záda 40 min. / 400,-

Sportovní masáž

Šíje 20 min. / 220,-
Šíje + záda 30 min. / 330,-

45 min. / 400,-
Šíje + záda + lávové kameny 60 min. / 620,-

Kosmetika, masáže, depilace

Kosmetika Blanche
Blanka Neuhäuslová
tel.: 737 905 043
Objednejte se...

Přírodní kosmetika Payot

Přírodní kosmetika Dr. Belter

Pandhy´s - přírodní depilace cukrem

Wellness pedikúra Alessandro

R&T studio

Masáže