Depilace

Depilace buď teplým voskem nebo cukrovou pastou Pandhy´sTM (pouze brazilská depilace – depilace intimních partií, podpaží, obličej).

O Pandhy´sTM  - přírodní depilaci cukrem

Trendem současné doby je upřednostňování přírodních materiálů. Maďarským expertům se podařilo vyvinout a patentovat účinný přírodní produkt, který získal v Paříži v roce 2006 Evropské Inovační Ocenění PIERANTONI. Cukrová pasta a gel se staly hitem celého kontinentu!

Pandhy´s  - přírodní depilaci cukrem

Speciální depilační technika

Cukrová pasta není totožná s tzv. cukrovým voskem či s jinými cukrovými pastami. Obsahuje stoprocentní přírodní materiály: glukózu (pozor: ne potravinářskou) a vodu, nezpůsobuje poškození ani alergii pokožky.  Pasta či gel jsou schopné penetrovat do pokožky a uvolnit chloupky.

Oproti ostatním cukrovým a voskovým produktům neobsahují kyselinu citrónovou (alergizuje, zvyšuje citlivost na UV záření) a oleje (nepřilne a nepronikne do  pokožky). Vyžaduje vlastní speciální depilační techniku: chloupky se vytrhávají po směru růstu, tudíž netraumatizuje vlasový váček a lze se vyhnout jeho zánětu. Tato metoda odstraní i podélně zarostlé chloupky a při pravidelné depilaci lze dokonce zlikvidovat i zánět vlasových folikulů. Cukrová pasta Pandhy´sTM  se používá při teplotě shodné s teplotou těla, a tak nezpůsobuje překrvení a nepředstavuje nebezpečí ani pro křečové žíly.

Lze depilovat i diabetiky

Cukrová pasta Pandhy´sTM se dá odstranit vlažnou vodu z jakéhokoliv povrchu. Nelepí se k živým kožním buňkám, nestrhává vrchní vrstvu pokožky a při jejím použití nehrozí bakteriální infekce - proto s ní lze depilovat i pokožku postiženou ekzémem či psoriázou. Touto metodou lze depilovat i diabetiky, neboť pasta je vlažná a nepoškozuje pokožku.

V případě, že z některé části těla se chloupky odstraňují těžko, lze se vrátit na jedno místo i vícekrát, aniž by hrozila iritace pokožky.

Nespornou výhodou depilace cukrovou pastou Pandhy´sTM, oproti jiným cukrovým či voskovým přípravkům na odstraňování nežádoucího ochlupení, je její prokazatelně vyšší účinnost. Je to hlavně proto, že chloupky odstraňujeme již ve fázi růstu anagen, a folikul je pak delší dobu prázdný.

Pandhy´sTM  depilační cukrová pasta a Sweet&Easy depilační cukrový gel

  • jedná se o přírodní materiály
  • snadno se odstraňují vlažnou vodou
  • nelepí se na živé kožní buňky
  • mají teplotu těla
  • na pokožce nikdy neuschnou ani neztvrdnou
  • nepřetrhávají chloupky
  • jsou hypoalergenní
  • vzhledem k vysoké koncentraci glukózy jsou antibakteriální
  • odstraní již i 1–3 mm krátké chloupky

Ceník depilace

Depilace teplým voskem

Horní ret 70,-
Brada 70,-
Obličej celý 200,-
Rucé - předloktí 150,-
Ruce - po ramena 250,-
Lýtka 250,-
Dolní končetiny celé 500,-
Dolní končetiny celé + hýždě 580,-
Stehna 280,-
Hýždě 160,-
Třísla 160,-
Záda 380,-
Hrudník 380,-

Depilace cukrovou pastou

Třísla od 290,-
Podpaží od 290,-
Obličej celý od 310,-
Horní ret 90,-
Brada od 90,-
Líce od 230,-
Brazilská depilace - ženy (depilace intimních partií) od 650,-

Ke stažení

Kosmetika, masáže, depilace

Kosmetika Blanche
Blanka Neuhäuslová
tel.: 737 905 043
Objednejte se...

Přírodní kosmetika Payot

Přírodní kosmetika Dr. Belter

Pandhy´s - přírodní depilace cukrem

Wellness pedikúra Alessandro

R&T studio

Masáže