PANDHY’S™ Minerální Makeupy

Vítejte ve velkolepém světě barevných minerálů!

Víte, kolik kilogramů chemikálií se dostane do těla ročně?  Experti otestovali různé kosmetické přípravky: napr.odličovače, zvlhčovače,  make-upy i rtěnky. Některé jsou původci rakoviny, další zase dráždí kůži a způsobují její předčasné stárnutí.

Mezi hlavní složky přípravků patří parabeny, nebo-li konzervanty. Parabeny zabraňují růstu bakterií a mohou napodobovat funkci ženského hormonu estrogenu, který naopak podporuje růst nádorů. Stopy chemikálií byly zaznamenány ve vzorcích prsních tumorů, ale jejich spojitost s rakovinou je sporná.

Průměrná žena absorbuje kolem 2,5 kg chemikálií z toaletních potřeb a make-upů každý rok, uvedl magazin IN- COSMETICS. Podle expertů je  vstřebávání chemikálií kůží  horší než jejich polykání.

„Když spolknete rtěnku, enzymy ve slinách a žaludku ji rozloží. Když se však chemikálie dostanou přímo do krevního oběhu, tam už před nimi není ochrany,” tvrdí list Daily Mail.

PANDHY’S™ Minerální Makeupy neobsahují žádné chemikálie, barvy jsou získávány z nerostů, jsou stoprocentně přírodní! Otevírají zcela novou dimenzi v obličejovém i tělovém tónování; krásně nás zabarví pudrovými, čistě minerálními pigmenty. PANDHY’S™ Minerální Makeup obsahuje ingredience, které působí na naši pleť  blahodárně a příznivě, takže vypadá jemněji a krásněji, a také naše oči jsou jasnější a rty hebčí. Je vyráběn s důrazem na tři hlediska: výrobek musí být dlouho nositelný, zdravý a nedráždivý a jeho aplikace musí působit svěže a mladistvě.

Proč je pro vás PANDHY’S™ Minerální Makeup dobrý:

  • Není komedogenní, tj. nezanáší póry. Neobsahuje oleje, silikony a vosky. PANDHY’S™ Minerální Makeup je vyráběn s použitím minerálů a rostlin nejvyšší kvality pocházejících z různých koutů světa. Náš minerální makeup je přírodní, zcela nedráždivý, lehký a neuvěřitelně dlouho vydrží!
  • Naše řada minerálních Makeupů vytváří mikroskopicky ploché krystalky. Tyto krystalky se na pokožce překrývají, takže vytvářejí filtr, který dovoluje pokožce dýchat a normálně fungovat, přičemž ji stále chrání před znečištěním přicházejícím ze vzduchu. Přilnavost minerálů je tak velká, že jen zřídka potřebují během dne opravit.
  • Neriskujete alergickou reakci. Ve složení nejsou látky jako slída, barvivo, karmín nebo chlorid-oxid bismutitý. Minerály jsou inertní, takže nebezpečí alergie je vyloučeno a minerály nemohou podporovat bakterie. Životnost je mnohem delší než u tradičních kosmetických výrobků a použití výrobku prospívá pleti mastné či pleti s akné, protože ji pomáhá chránit před bakteriálními pupínky.
  • Díky obsaženému titanu a zinku tento Makeup poskytuje SPF 20- Broad-spectrum UVB, UVA ochranu.  
  • Minerály působí protizánětlivě, pomáhají zklidnit a zjemnit podrážděnou pokožku.
  • Jsou od přírody voděodolné, ani během námahy se neporuší ani nerozpustí.
  • Poskytují kompletní, bezchybné krytí pleti s akné, růží a zarudlostí způsobenou chemickou kúrou či laserovým vyhlazením, plastickou/obličejovou chirurgií, dermabrasií atd. Makeup je doporučován kožními lékaři a profesionály pečujícími o pleť po celém světě.
  • Nikdy netestujeme na žádných zvířatech.
  • PANDHY’S™ Minerální pigmentové částečky jsou hrubé nebo jemné.

PANDHY’S™ minerální základ  vypadá a působí přirozeně. Totéž platí i pro naše řasenky, rtěnky, lesky, červeně (zdravíčka) i ostatní produkty. Mnohoúčelové minerální pudry jsou čistě přírodní produkty pečující o pleť.

Řada PANDHY’S™ minerálních makeupů nabízí širokou škálu produktů vhodných pro každou barvu pleti. Texturami, barvami a formulemi reflektujeme i potřeby že z Afriky, Latinské Ameriky, Asie i žen ze Středního východu. 

Kosmetika, masáže, depilace

Kosmetika Blanche
Blanka Neuhäuslová
tel.: 737 905 043
Objednejte se...

Přírodní kosmetika Payot

Přírodní kosmetika Dr. Belter

Pandhy´s - přírodní depilace cukrem

Wellness pedikúra Alessandro

R&T studio

Masáže