Kosmetika Payot

Čištění pleti ultrazvukovou špachtlí | Čištění pleti ozonizérem

Payot: Krása je hlavním cílem!

Přírodní kosmetika Payot

Produkty Payot jsou po desetiletí dychtivě vyhledávány všemi lidmi, kteří touží po dokonalé pokožce. Zakladatelka značky, lékařka Nadia Payot jakožto vizionářka ve světě krásy o několik  generací předběhla svou dobu a již ve 20. letech minulého století začala vyrábět produkty  nevídané kvality - dávno předtím, než se další dermokosmetické značky dostaly do módy.

Payot – značka s tradicí

Mladá vizionářka se v roce 1913 zařadila po bok prvních ženských absolventek na Lausanne School of Medicine. Lékařské vzdělání jí později pomohlo vyvíjet vysoce efektivní produkty, které přinášely viditelné výsledky, ale přitom respektovaly pokožku. Jako správná žena věděla, že krása je hlavním cílem, a jako první věřila, že rituál zkrášlujícího ošetření musí pro každou ženu představovat i chvíli čistého potěšení - především díky sametovým texturám a okouzlujícím parfemacím.

Vize doktorky Payot získala ostřejší obrysy po návštěvě New Yorku v roce 1917, kde se seznámila nejen s prvními salony krásy, ale také se slavnou ruskou baletkou Annou Pavlovou. Baletčina mladistvá pokožka v kontrastu s prvními známkami stárnutí na vlastní pleti doktorku Payot přiměla k vyvinutí vlastní filosofie krásy, založené na fyzické kultuře (cvičení) obličeje.

"Pohyb jako nejlepší anti-ageing péče."

Netrvalo dlouho a Nadia Payot ve své kuchyni vyrobila své první produkty: čisticí přípravek Golden Rays společně s krémy N° 1 a N°2. V roce 1925 pak následovalo otevření prvního zkrášlujícího institutu Payot. Rostoucí úspěch Nadiu Payot inspiroval k vytvoření specifické péče pro každý typ a každý problém pleti: dehydrataci, citlivost, nedostatek vitality a malé nedokonalosti.

Institut L´Espace Payot v Paříži

Payot ani v dnešních dnech neusíná na vavřínech a neúnavně přichází s novými inovacemi a produkty. Tato značka si zároveň zakládá na osobním přístupu ke klientům ve vlastních institutech, kde na každého čekají uklidňující a zkrášlující rituály. Ten nejlepší, L´Espace PAYOT, se nachází v samotném srdci Paříže. Na 1200 metrech čtverečních najdete bazén, jacuzzi, parní lázeň, fitness a kosmetické kabiny, věnované zkrášlujícím rituálům Payot. Pokud se chystáte navštívit Paříž, rozhodně si tento chrám krásy nenechte ujít!

Přírodní kosmetika Payot

Vyzkoušejte i vy legendární produkty značky Payot:

Čištění pleti ultrazvukovou špachtlí - bt-microTM

Ultrazvuková špachtle bt-micro

bt-microTM ultrazvuková špachtle využívá ultrazvukovou a mikroelektronickou technologii a díky tomu vám poskytne neoptimálnější ošetření v péči o pleť.

bt-microTM ultrazvuková špachtle má 4 programy ošetření:

bt-microTM ultrazvuková špachtle - kontraindikace:

Zajišťuje také lepší vstřebatelnost kosmetických přípravků. Jemně masíruje pleť a působí hluboko do kožní škáry, kde odstraňuje uložené nečistoty a intenzivně regeneruje pokožku do hloubky, která poté vypadá svěže a zdravě.

Ultrazvuková špachtle též odstraňuje povrchové odumřelé buňky a poskytuje kompletní regeneraci  kůže. Předností tohoto kosmetického přístroje je také prevence proti akné a celkové zlepšování kvality pleti.

Ošetření ozonizérem - darsonval

Vlny darsonvalu jsou jednou z forem vlnění s vysokou frekvencí. Jejich biologické působení spočívá v přímém vytváření minimálního množství tepla ve tkáních. Zařízení za pomocí elektrostatických výbojů vytváří ozón.

Působení vln darsonvalu spočívá především v jejích účincích na cévy a zakončení vegetativních nervů. Jiskření, které vzniká mezi elektrodou a kůží, zapříčiňuje roztažení cév, působí na podkožní tkáň. Vznikající ozón ma desinfekční účinky.

Ozonizér

Indikace:

Kontraindikace:

Ceník kosmetických služeb - Payot

U všech ošetření je v ceně čištění ultrazvukovou špachtlí a ozonizérem (pouze Kbely).
Pro klientky chodící pravidelně – masáž rukou přípravky fy Allesandro nebo Payot.

Čistící ošetření pro všechny typy pleti (90 min.) 900,-
Čistící ošetření pro mastnou pleť 900,-
Osvěžující rozjasňující ošetření My payot - pro všechny typy pleti (90 min.) 950,-
Čistící ošetření pro mastnou pleť (90 min.) - alginátová maska 1.050,-
Osvěžující rozjasňující ošetření My payot alginátová maska
- pro všechny typy pleti
1.050,-
Supreme jeunesse - liftingové ošetření
- včetně liftingových očních plátků
1.360,-
Ošetření Techni Liss
- zahrnuje jemný chemický peeling - výsledek: krásně pročištěná a hebká pleť
1.360,-
Colagenové liftingové ošetření 1.360,-
Liftingové oční plátky 100,-