Přírodní kosmetika Dr. Belter

Pracuji s přírodní německou kosmetikou Dr. Belter. Pleť mohu vyčistit také pomocí ultrazvuku. Dále provádím depilaci voskem nebo cukrovou pastou. A pokud chcete relaxovat, tak si můžete dopřát sportovní masáž nebo masáž horkými lávovými kameny. Pokud chcete také hýčkat své nohy – dopřejte si velmi příjemnou wellnes pedikúru přípravky firmy Alessandro.

Přírodní kosmetika

Přírodní kosmetika je v současné době velmi vyhledávána klientkami z hlediska nezatěžování pleti chemickými přísadami.

Kosmetické problémy nevznikají ze dne na den a proto ani jejich odstranění není krátkodobou záležitostí. Tak jako pravidelně navštěvujeme kadeřníka či manikérku, tak by se i pravidelná návštěva kosmetického studia a starost o naši pleť měly stát nedílnou součástí života. Pravidelná péče a trpělivost Vás odmění.

Mým klientkám a klientům poskytuji nejlepší profesionální kosmetickou péči dle individuálních potřeb a možností. Pracuji s exkluzivní kosmetikou Dr. Belter, která čerpá z bohatství přírody. Nabízí vysoce kvalitní přípravky s obsahem téměř 100 % přírodních látek.

O kosmetice Dr. Belter

Vysoce zdařilá profesionální a fyziologicky důmyslná koncepce v péči o pleť. Mateřská firma Dr. Belter Cosmetic sídlí v Braunschweigu v severním Německu. Jedná se o společnost opírající se o více než pětatřicetiletou zkušenost v oblasti kosmetického výzkumu, marketingu a profesionálního působení.

Nabízím komplexní služby v oblasti péče o pleť:

Přírodní kosmetika Dr. Belter

Celkové ošetření pleti kosmetikou Dr. Belter

Kosmetická masáž obličeje, krku a dekoltu

Masáží docílíme odstranění povrchových zrohovatělých vrstev kůže, kožní buňky jsou tak lépe vyživovány, pokožka se stává jemnější, pevnější, pružnější a zpomaluje se tvorba vrásek. Kosmetická masáž je nejúčinější prevencí proti stárnutí pleti obličeje.

Ceník kosmetických služeb - Dr. Belter

U ošetření je v ceně čištění ultrazvukovou špachtlí a ampule k typu pleti.

Kompletní ošetření (odlíčení, úprava obočí, peeling, ultr. čistění, hl. čištění, masáž obličeje, maska, oční maska, denní krém) 890,-
Barvení řas 100,-
Barvení obočí 70,-
Úprava obočí 70,-

Ke stažení